777 746 852Linka
TORIDI keramické dvojumyvadlo 101x46,5cm, černá mat
Výrobce: CERASTYLEŠířka: 1010 mmDélka: 1010 mmVýška: 165 mmHloubka: 465 mmRozměr: 101 x 101 cmHmotnost: 26 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: obdélník Záruka: 24 měsíců
nedostupné
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 101x46,5 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913944123 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 82×50×43,5 cm borovice rustik – Sapho ODETTA DT085-1616
82 x 43,5MDF/laminoSaphohnědáODETTA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 82×50×43,5 cm dub alabama – Sapho ODETTA DT085-2222
82 x 82MDF/laminoSaphohnědáODETTA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 82×50×43,5 cm jilm bardini – Sapho ODETTA DT085-1313
82 x 43,5MDF/laminoSaphobéžováODETTA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 95×50×43,5 cm borovice rustik – Sapho ODETTA DT100-1616
95 x 43,5MDF/laminoSaphohnědáODETTA

AKCE -14 %
zdarma
Umyvadlová skříňka 95×50×43,5 cm jilm bardini – Sapho ODETTA DT100-1313
95 x 43,5MDF/laminoSaphobéžováODETTA







































































































































































































































































































