777 746 852Linka
BENE bidet závěsný, 35,5x50 cm, bílá
Výrobce: CREAVITBarva: bíláŠířka: 355 mmDélka: 350 mmVýška: 346 mmHloubka: 502 mmRozměr: 35,5 x 35 cmHmotnost: 21.7 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
| Cena s DPH / ks | 3 390 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 802 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozměr | 35,5x34,6x50,2 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 346 mm |
| Hloubka | 502 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnost / ks | 21.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8698531149255 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

BENE závěsná WC mísa, 35,5x51cm, bílá
35,5 x 35KeramikahranatéCREAVITbílá

AKCE -8 %
FACTOR stojánková bidetová baterie, chrom
MosazhranatéAqualinechromFACTOR

AKCE -50 %
FORATA stojánková bidetová baterie, chrom
4 x 14MosazhranatéSaphochromFORATA




























































































































































































































































































