Čtvercová sprchová vanička 80 cm nerez mat – Nofer 13052.80.S
| Cena s DPH / ks | 10 492 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 8 671 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 80x80x3 cm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 60 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Hmotnost / ks | 9.3517 kg |
| EAN | 8435368073366 |
| Taric | 73242900 |
| Záruka | 2 roky |

























































