Čtvercová sprchová vanička 80×80 bílá – Roth COLA 8000003
Čtercová sprchová vanička Roth COLA o rozměrech 80 × 80 cm je vyrobena z akrylátu v bílém provedení. Kombinace je vhodná se sprchovými dveřmi odpovídajících rozměrů.
Zjistit více
Tato středně hluboká akrylátová vanička se snadnou instalací i údržbou si získala už velké množství zákazníků. Vanička se instaluje na podezdění a její velkou předností je velmi výhodný poměr ceny a kvality.
Parametry Roth 8000003
| Rozměr: | 800 × 800 |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Typ: | COLA /800 |
| Výška (h): | 160 mm |
| Půdorys: | Čtverec |
| Materiál: | Akrylát |
| Průměr sifonu: | Ø50 mm |
| Výška vaničky: | 170 mm |
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu
Podobné produkty








Ke stažení
- 133_arcon.zip - COLA pro Čtvercová sprchová vanička 80×80 bílá – Roth COLA 8000003 (zip, 523.1 KB)
- file_en_195.pdf - COLA pro Čtvercová sprchová vanička 80×80 bílá – Roth COLA 8000003 (pdf, 96.7 KB)
- Model 3D cad - COLA pro Čtvercová sprchová vanička 80×80 bílá – Roth COLA 8000003 (zip, 384.8 KB)
- Model 3D max - COLA pro Čtvercová sprchová vanička 80×80 bílá – Roth COLA 8000003 (zip, 233.6 KB)
- Montážní návod - COLA pro Čtvercová sprchová vanička 80×80 bílá – Roth COLA 8000003 (pdf, 2.7 MB)
- zarucni-list_roth-czech_2024_zarucni-list_roth-czech_2024.pdf - PORTLAND NEO - ND pro Čtvercová sprchová vanička 80×80 bílá – Roth COLA 8000003 (pdf, 897.3 KB)



























































































































































































































































































