777 746 852Linka
GEBERIT DELTA25 ovládací tlačítko, Alpská bílá
Výrobce: GeberitBarva: bíláŠířka: 246 mmDélka: 246 mmVýška: 164 mmHloubka: 31 mmRozměr: 24,6 x 24,6 cmHmotnost: 0.41 kg/ksMateriál: Plast Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (4 ks)
do týdne
-35 % 1 610 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 047 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 865 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Ovládání zepředu
- 2 množství splachování
- Pro Geberit splachovací nádržky pod omítku Delta 12 cm (UP100)
Vlastnosti
| Značka | GEBERIT |
|---|---|
| Rozměr | 246x164x31 mm |
| Šířka | 246 mm |
| Výška | 164 mm |
| Hloubka | 31 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.4100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913950186 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
ABSOLUTE závěsná WC mísa, Rimless, 35x50cm, bílá
34,7 x 34KeramikaklasikIsveabílá

BENE závěsná WC mísa, 35,5x51cm, bílá
35,5 x 35KeramikahranatéCREAVITbílá

AKCE -8 %
NERA závěsná WC mísa, 35,5x50cm, bílá
35,5 x 35KeramikaklasikAqualinebílá






























































































































































































































































































