CIXI mýdlenka na postavení, porcelán, bílá/modrá
| Cena s DPH / ks | 271 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 224 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | CIXI |
| Rozměr | 105x30x105 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Porcelán |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4830 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341303719 |
| Taric | 69120081 |
| Záruka | 2 roky |



























































































































































































































































































