777 746 852Linka
CIXI WC štětka na postavení, porcelán, bílá/modrá
Varianty tohoto produktu (celkem 3):975 KčLUCY postavení, keramika | 684 Kč
CIXI postavení, porcelán, bílá/modrá | 676 CZK
AMARA postavení, bílá | skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (3 ks)
skladem u dodavatele (4 ks)
Výrobce: GedyBarva: bíláSérie: CIXIŠířka: 115 mmDélka: 115 mmVýška: 445 mmHloubka: 115 mmRozměr: 11,5 x 11,5 cmHmotnost: 1.327 kg/ksMateriál: Porcelán Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-14 % 785 CZK
| Cena s DPH / ks | 676 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 558 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | CIXI |
| Rozměr | 115x445x115 mm |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 445 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Porcelán |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.3270 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341303726 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AMARA WC štětka na postavení, bílá
9,4 x 9,4Bambus|PolyresinhranatéRidderbíláAMARA

AKCE -14 %
LUCY WC štětka na postavení, keramika
9,7 x 9,7KeramikahranatéGedybíláLUCY

























































































































































































































































































