COLORADO držák ručníků 350mm, chrom
| Cena s DPH / ks | 852 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 704 CZK |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | COLORADO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 352x42x77 mm |
| Délka | 352 mm |
| Výška | 42 mm |
| Hloubka | 77 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4220 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341152836 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
Vrtání nebo lepení
Při instalaci lze volit mezi variantou vrtaného spoje nebo nalepením na obklady.
Malý hranatý úchyt na stěnu a štíhlé hranaté profily charakterizují sérii COLORADO. Doplňky lze na stěnu přivrtat nebo nalepit.
Varianty tohoto produktu

























































































































































































































































































