COLORADO WC štětka na postavení, nerez lesk
| Cena s DPH / ks | 1 304 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 078 CZK |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | COLORADO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 88x360x88 mm |
| Šířka | 88 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hloubka | 88 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.6840 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341281611 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |
Malý hranatý úchyt na stěnu a štíhlé hranaté profily charakterizují sérii COLORADO. Doplňky lze na stěnu přivrtat nebo nalepit.




































































