777 746 852Linka
Háček na otopná tělesa, termoplast, černá
Výrobce: GedyŠířka: 32 mmDélka: 32 mmVýška: 120 mmHloubka: 67 mmRozměr: 3,2 x 3,2 cmHmotnost: 0.032 kg/ksMateriál: Plast Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 145 CZK
| Cena s DPH / ks | 125 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 104 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 32x120x67 mm |
| Šířka | 32 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 67 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.0320 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341186336 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
POSEIDON otopné těleso 450x1140mm, černá mat
45 x 45Oceltvar eAqualinePOSEIDON

AKCE -8 %
POSEIDON otopné těleso 450x1540mm, černá mat
45 x 45Oceltvar eAqualinePOSEIDON

AKCE -8 %
POSEIDON otopné těleso 450x740mm, černá mat
45 x 45Oceltvar eAqualinePOSEIDON

AKCE -8 %
POSEIDON otopné těleso 550x1340mm, černá mat
55 x 55Oceltvar eAqualinePOSEIDON


























































































































































































































































































