777 746 852Linka
IL GIGLIO držák toaletního papíru, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):766 Kč
IL GIGLIO papíru | 1 282 CZK
SAMOA papíru | skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (3 ks)
Výrobce: GedyBarva: chromSérie: IL GIGLIOŠířka: 163 mmDélka: 163 mmVýška: 59 mmHloubka: 80 mmRozměr: 16,3 x 16,3 cmHmotnost: 0.42 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
-14 % 1 490 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 282 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 059 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 163x59x80 mm |
| Šířka | 163 mm |
| Výška | 59 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341323854 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
SAMOA držák toaletního papíru, chrom
14,6 x 14,6SlitinahranatéGedychromSAMOA


























































































































































































































































































