777 746 852Linka
IL GIGLIO háček, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):766 Kč
IL GIGLIO háček | 766 CZK
SAMOA háček, balení ks | skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (3 ks)
Výrobce: GedyBarva: chromSérie: IL GIGLIOŠířka: 40 mmDélka: 40 mmVýška: 80 mmHloubka: 50 mmRozměr: 4 x 4 cmHmotnost: 0.248 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
-14 % 890 CZK
| Cena s DPH / ks | 766 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 633 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x80x50 mm |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2480 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341323885 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
SAMOA háček, balení 2 ks, chrom
2 x 2SlitinahranatéGedychromSAMOA




























































































































































































































































































