777 746 852Linka
IL GIGLIO mýdlenka, mléčné sklo, chrom
Výrobce: GedyBarva: chromSérie: IL GIGLIOŠířka: 114 mmDélka: 114 mmVýška: 64 mmHloubka: 95 mmRozměr: 11,4 x 11,4 cmHmotnost: 0.6 kg/ksMateriál: Mosaz|Sklo Tvar: hranaté Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
-14 % 1 990 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 712 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 415 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | IL GIGLIO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 114x64x95 mm |
| Šířka | 114 mm |
| Výška | 64 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341323793 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |

































































































































































































































































































