777 746 852Linka
Kulaté zrcadlo v plastovém rámu ø 60cm, bílá
Výrobce: GedyŠířka: 600 mmDélka: 600 mmVýška: 600 mmRozměr: 60 x 60 cmHmotnost: 4.93 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruh Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-14 % 1 780 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 531 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 266 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 4000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 60x3 cm |
| Průměr | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 600 mm |
| Barva rámu | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 4.9300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341020777 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
























































































































































































































































































