777 746 852Linka
LUCY mýdlenka na postavení, keramika
Varianty tohoto produktu (celkem 4):332 KčLUCREZIA postavení | 306 KčVERBENA postavení | 160 Kč
LUCY postavení, keramika | 237 CZK
ARIES postavení, béžová | skladem u dodavatele (4 ks)
skladem u dodavatele (3 ks)
skladem u dodavatele (3 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: GedyBarva: bíláSérie: LUCYŠířka: 120 mmDélka: 120 mmVýška: 30 mmHloubka: 82 mmRozměr: 12 x 12 cmHmotnost: 0.222 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (4 ks)
do týdne
-14 % 275 CZK
| Cena s DPH / ks | 237 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 196 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | LUCY |
| Rozměr | 120x30x82 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2220 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341099629 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
ARIES mýdlenka na postavení, béžová
12,2 x 12,2PolyresinhranatéGedybéžováARIES

AKCE -14 %
LUCREZIA mýdlenka na postavení, keramika
13 x 13KeramikahranatéGedybíláLUCREZIA

AKCE -14 %
VERBENA mýdlenka na postavení, keramika
11,5 x 11,5KeramikahranatéGedybíláVERBENA





























































































































































































































































































