777 746 852Linka
LUCY sklenka na postavení, keramika
Varianty tohoto produktu (celkem 4):211 KčLUCREZIA postavení | 340 KčVERBENA postavení | 168 Kč
LUCY postavení, keramika | 254 CZK
CIXI postavení, porcelán, bílá/modrá | skladem u dodavatele (6 ks)
na objednávku
skladem u dodavatele (2 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: GedyBarva: bíláSérie: LUCYŠířka: 73 mmDélka: 73 mmVýška: 103 mmHloubka: 73 mmRozměr: 7,3 x 7,3 cmHmotnost: 0.356 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-14 % 295 CZK
| Cena s DPH / ks | 254 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 210 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | LUCY |
| Rozměr | 73x103x73 mm |
| Šířka | 73 mm |
| Výška | 103 mm |
| Hloubka | 73 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341099674 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
LUCREZIA sklenka na postavení, keramika
7 x 7KeramikahranatéGedybíláLUCREZIA

AKCE -14 %
VERBENA sklenka na postavení, keramika
6,5 x 6,5KeramikahranatéGedybíláVERBENA

AKCE -14 %
CIXI sklenka na postavení, porcelán, bílá/modrá
7,5 x 7,5PorcelánhranatéGedybíláCIXI
























































































































































































































































































