777 746 852Linka
MINU stojan na toaletní papíry, chrom
Výrobce: GedyBarva: chromŠířka: 142 mmDélka: 142 mmVýška: 610 mmHloubka: 230 mmRozměr: 14,2 x 14,2 cmHmotnost: 1.45 kg/ksMateriál: Ocel Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 585 CZK
| Cena s DPH / ks | 504 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 416 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Zároveň slouží jako rezervní zásobník až na 5 roliček toalet. papíru.
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 142x610x230 mm |
| Šířka | 142 mm |
| Výška | 610 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341112700 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |






























































































































































































































































































