777 746 852Linka
NEVIS držák ručníků 450mm, chrom
Výrobce: GedyBarva: chromSérie: NEVISŠířka: 498 mmDélka: 498 mmVýška: 60 mmHloubka: 82 mmRozměr: 49,8 x 49,8 cmHmotnost: 0.65 kg/ksMateriál: Slitina Tvar: retro Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 995 CZK
| Cena s DPH / ks | 856 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 708 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | NEVIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 498x60x82 mm |
| Délka | 498 mm |
| Šířka | 498 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341305843 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |





























































































































































































































































































