777 746 852Linka
NEVIS držák ručníků kruh, chrom
Výrobce: GedyBarva: chromSérie: NEVISŠířka: 180 mmDélka: 180 mmVýška: 210 mmHloubka: 82 mmRozměr: 18 x 18 cmHmotnost: 0.38 kg/ksMateriál: Slitina Tvar: retro Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-14 % 615 CZK
| Cena s DPH / ks | 529 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 438 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | NEVIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 180x210x82 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 210 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák ručníků kruhový |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341305904 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |


























































































































































































































































































