777 746 852Linka
NEVIS držák toaletního papíru s krytem, chrom
Výrobce: GedyBarva: chromSérie: NEVISŠířka: 150 mmDélka: 150 mmVýška: 171 mmHloubka: 82 mmRozměr: 15 x 15 cmHmotnost: 0.63 kg/ksMateriál: Slitina Tvar: retro Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 815 CZK
| Cena s DPH / ks | 701 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 580 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | NEVIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x171x82 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 171 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341305874 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |

































































































































































































































































































