777 746 852Linka
NEVIS WC štětka závěsná, keramika, chrom
Výrobce: GedyBarva: chromSérie: NEVISŠířka: 155 mmDélka: 155 mmVýška: 402 mmHloubka: 119 mmRozměr: 15,5 x 15,5 cmHmotnost: 1.25 kg/ksMateriál: Keramika|Slitina Tvar: retro Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-14 % 1 185 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 020 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 843 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | NEVIS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 155x402x119 mm |
| Šířka | 155 mm |
| Výška | 402 mm |
| Hloubka | 119 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Keramika, Slitina |
| Tvar | Retro |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341305898 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |




























































































































































































































































































