OUTLINE rohová police do sprchy, 170x30x170mm, černá mat
| Cena s DPH / ks | 1 970 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 628 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | OUTLINE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 216x30x171 mm |
| Délka | 216 mm |
| Šířka | 216 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 171 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9950 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341114049 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
Koupelnové doplňky GEDY OUTLINE okouzlí neotřelým designem, který vyzařuje eleganci a pohodu. Kolekce zahrnuje praktické háčky, police na ručníky, rohové poličky, držáky ručníků, mýdlenky a držáky toaletního papíru. Vybírat můžete mezi chromovým a černým matným provedením. Doplňky jsou navrženy s důrazem na dlouhou životnost, odolnost a snadnou údržbu, což z nich činí ideální volbu pro každodenní používání v domácnostech i komerčních prostorách.
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro OUTLINE rohová police do sprchy, 170x30x170mm, černá mat (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro OUTLINE rohová police do sprchy, 170x30x170mm, černá mat (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro OUTLINE rohová police do sprchy, 170x30x170mm, černá mat (dxf)
- Technický list pro OUTLINE rohová police do sprchy, 170x30x170mm, černá mat



















































































































































































































































































