PIRENEI pevný držák ručníků 410mm, chrom
| Cena s DPH / ks | 1 282 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 059 CZK |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 26x66x410 mm |
| Délka | 410 mm |
| Šířka | 26 mm |
| Výška | 66 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5650 kg |
| EAN | 8003341301449 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. Na výběr jsou doplňky v provedení v chromové, matné černé, matné bílé, gun metal, zlaté a matné zlaté variantě.
Varianty tohoto produktu

























































































































































































































































































