777 746 852Linka
RIVER podložka do sprchového koutu, 54x54 cm, s protiskluzem, PVC, šedá
Varianty tohoto produktu (celkem 4):246 KčGEO 53x53cm protiskluzem, kaučuk, bílá | 246 KčGEO 53x53cm protiskluzem, kaučuk, modrá | 246 Kč
RIVER koutu, 54x54 cm, s protiskluzem, PVC, šedá | 271 CZK
GEO 53x53cm protiskluzem, kaučuk, béžová | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: GedyŠířka: 540 mmDélka: 540 mmRozměr: 54 x 54 cmHmotnost: 0.68 kg/ksMateriál: PVC Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 315 CZK
| Cena s DPH / ks | 271 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 224 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Varianty tohoto produktu
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 54x54 cm |
| Délka | 540 mm |
| Šířka | 540 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | PVC |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost / ks | 0.6800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341086209 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
GEO podložka do sprchového koutu 53x53cm s protiskluzem, kaučuk, béžová
53 x 53Syntetický kaučukGedybéžová

AKCE -14 %
GEO podložka do sprchového koutu 53x53cm s protiskluzem, kaučuk, bílá
53 x 53Syntetický kaučukGedybílá

AKCE -14 %
GEO podložka do sprchového koutu 53x53cm s protiskluzem, kaučuk, modrá
53 x 53Syntetický kaučukGedymodrá

























































































































































































































































































