SMART třípatrová rohová police 175x590x175mm, chrom
| Cena s DPH / ks | 1 712 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 415 CZK |
- Materiál: mosaz/nerez
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SMART |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 200x590x150 mm |
| Délka | 200 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 590 mm |
| Hloubka | 151 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Polička: rohová, Polička: vícepatrová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.1540 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341179260 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Se sérií SMART budete mít vždy po ruce vše, co potřebujete. Doplňky jsou vyrobeny z materiálů, u kterých je zaručeno, že budou dlouhodobě sloužit k plné spokojenosti uživatele. Prodloužená záruka je toho důkazem. Ať již při večerním sprchování nebo při ranní hygieně, drátěné doplňky SMART vždy dobře poslouží.
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SMART třípatrová rohová police 175x590x175mm, chrom (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SMART třípatrová rohová police 175x590x175mm, chrom (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SMART třípatrová rohová police 175x590x175mm, chrom (dxf)
- Technický list pro SMART třípatrová rohová police 175x590x175mm, chrom








































































































































































































































































