777 746 852Linka
Stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):2 314 KčFELIX stojan štětkou, hranatý | 2 572 Kč
Stojan s a štětkou, hranatý | 3 260 CZK
ARTU stojan štětkou, hranatý | skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Rovné, čisté linie
Zjistit více![more]()
Zjistit více
Výrobce: GedyBarva: chromŠířka: 160 mmDélka: 160 mmVýška: 700 mmHloubka: 250 mmRozměr: 16 x 16 cmHmotnost: 4.663 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (1 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 160x700x250 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 4.6630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341181102 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
zdarma
ARTU stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, chrom
17,1 x 17,1MosazhranatéGedychromFLORI
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, chrom (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, chrom (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, chrom (dxf)
- Technický list pro Stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, chrom





























































































































































































































































































