THOR závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom
| Cena s DPH / ks | 590 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 487 CZK |
Vhodné pro sklo o tloušťce 6, 8, 10 mm (redukce součástí balení).
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 40x80x45 mm |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 45 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Závěsná |
| Hmotnost / ks | 0.0320 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341205846 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |










































































































































































































































































