777 746 852Linka
WC štětka na postavení, bronz
Výrobce: GedyBarva: bronzŠířka: 97 mmDélka: 97 mmVýška: 410 mmHloubka: 97 mmRozměr: 9,7 x 9,7 cmHmotnost: 1.215 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: kruhové Záruka: 120 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 990 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 712 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 415 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 97x410x97 mm |
| Průměr | 97 mm |
| Šířka | 97 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 97 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.2150 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341166956 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |

























































































































































































































































































