777 746 852Linka
WILMA dávkovač mýdla na postavení, zelená
Výrobce: GedyBarva: zelenáSérie: WILMAŠířka: 100 mmDélka: 100 mmVýška: 155 mmHloubka: 100 mmRozměr: 10 x 10 cmHmotnost: 0.36 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-14 % 345 CZK
| Cena s DPH / ks | 297 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 246 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | WILMA |
| Rozměr | 100x155 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 500 ml |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341306093 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
























































































































































































































































































