777 746 852Linka
WILMA WC štětka na postavení, zelená
Výrobce: GedyBarva: zelenáSérie: WILMAŠířka: 130 mmDélka: 130 mmVýška: 410 mmHloubka: 130 mmRozměr: 13 x 13 cmHmotnost: 1.083 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (4 ks)
do týdne
-14 % 695 CZK
| Cena s DPH / ks | 598 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 494 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | WILMA |
| Rozměr | 130x410 mm |
| Průměr | 130 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.0830 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341306116 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |































































































































































































































































































