Zásobník hygienických sáčků, 13,4x26x9 cm, nerez lesk
| Cena s DPH / ks | 461 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 381 CZK |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 134x26x90 mm |
| Šířka | 134 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3150 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341112847 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |









































































































































































































































































