777 746 852Linka
ZENO WC štětka na postavení, bílá
Výrobce: GedyBarva: bíláŠířka: 122 mmDélka: 122 mmVýška: 376 mmHloubka: 122 mmRozměr: 12,2 x 12,2 cmHmotnost: 0.182 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-15 % 95 CZK
| Cena s DPH / ks | 82 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 68 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 122x376x122 mm |
| Průměr | 122 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 376 mm |
| Hloubka | 122 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1820 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341069332 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
























































































































































































































































































