777 746 852Linka
INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 55x36cm, antracit
Výrobce: IsveaSérie: INFINITYŠířka: 550 mmDélka: 550 mmVýška: 120 mmHloubka: 360 mmRozměr: 55 x 55 cmHmotnost: 9.3 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: ovál/elipsa Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
-8 % 6 890 CZK
| Cena s DPH / ks | 6 339 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 5 239 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x12x36 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687665503 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 55x36cm, antracit (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 55x36cm, antracit (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 55x36cm, antracit (dxf)
- Technický list pro INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 55x36cm, antracit
























































































































































































































































































