INFINITY RECTANGLE keramické umyvadlo na desku, 50x36cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 4 315 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 3 566 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x36 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 10.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687665435 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro INFINITY RECTANGLE keramické umyvadlo na desku, 50x36cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro INFINITY RECTANGLE keramické umyvadlo na desku, 50x36cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro INFINITY RECTANGLE keramické umyvadlo na desku, 50x36cm, bílá (dxf)
- Technický list pro INFINITY RECTANGLE keramické umyvadlo na desku, 50x36cm, bílá



















































































































































































































































































