INFINITY ROUND keramické umyvadlo na desku, průměr 36cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 3 671 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 3 034 CZK |
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x12 cm |
| Průměr | 360 mm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 5.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687665381 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu



Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro INFINITY ROUND keramické umyvadlo na desku, průměr 36cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro INFINITY ROUND keramické umyvadlo na desku, průměr 36cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro INFINITY ROUND keramické umyvadlo na desku, průměr 36cm, bílá (dxf)
- Technický list pro INFINITY ROUND keramické umyvadlo na desku, průměr 36cm, bílá























































































































































































































































































