777 746 852Linka
SENTIMENTI bidet závěsný, 36x51cm, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 4):4 687 KčBidet 36×52 cm – Sapho Paco PZ2012 | 4 077 KčINFINITY závěsný, 36,5x53cm | 5 226 Kč
SENTIMENTI bidet závěsný, 36x51cm | 4 711 CZK
AVVA 35,5x53 cm | skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (3 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: IsveaBarva: bíláŠířka: 363 mmDélka: 360 mmHloubka: 510 mmRozměr: 36,3 x 36 cmHmotnost: 24.72 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: klasik Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-8 % 5 120 CZK
| Cena s DPH / ks | 4 711 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 3 893 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36,3x51 cm |
| Šířka | 363 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnost / ks | 24.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687666159 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
AVVA bidet závěsný 35,5x53 cm, bílá
35,5 x 35KeramikaklasikSaphobílá

AKCE -14 %
Bidet 36×52 cm bílá – Sapho Paco PZ2012
36 x 36KeramikaklasikSaphobíláPACO

AKCE -8 %
INFINITY bidet závěsný, 36,5x53cm, bílá
36,5 x 36KeramikaklasikIsveabíláINFINITY






























































































































































































































































































