SOTT AQUA keramické umyvadlo závěsné/na desku, 61x50cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 5 033 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 4 160 CZK |
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | SOTT AQUA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60,5x13x50 cm |
| Šířka | 605 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 14.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687000700 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Designová umyvadla ze série SOTT AQUA vynikají tenkou hranou, která je moderním trendem ve světě keramiky. Umyvadlo lze pověsit na stěnu, postavit na desku nebo zapustit do desky.
Varianty tohoto produktu






Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SOTT AQUA keramické umyvadlo závěsné/na desku, 61x50cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SOTT AQUA keramické umyvadlo závěsné/na desku, 61x50cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SOTT AQUA keramické umyvadlo závěsné/na desku, 61x50cm, bílá (dxf)
- Technický list pro SOTT AQUA keramické umyvadlo závěsné/na desku, 61x50cm, bílá




























































































































































































































































































