Keramické umyvadlo 50×40 cm bílá – Sapho CITY KE050
Keramické umyvadlo Sapho CITY KE050 o rozměrech 50×40 cm v bílé barvě, hranatého provedení s čistými liniemi, vhodné pro montáž na stěnu, ideální pro malé až střední koupelny.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 2 279 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 884 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CITY keramika |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x18x40 |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913843198 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Ekonomická série sanitární keramiky CITY za zajímavou cenu. Svým provedením je všestrannou variantou pro různé typy koupelen. Působí stabilně a dobře se hodí k nábytku ELLA, který s ní designově dokonale ladí.
Varianty tohoto produktu



Příslušenství k produktu


Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Keramické umyvadlo 50×40 cm bílá – Sapho CITY KE050 (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Keramické umyvadlo 50×40 cm bílá – Sapho CITY KE050 (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Keramické umyvadlo 50×40 cm bílá – Sapho CITY KE050 (dxf)
- Technický list pro Keramické umyvadlo 50×40 cm bílá – Sapho CITY KE050
































































































































































































































































