Keramické umyvadlo 80×45 cm bílá – Sapho CITY KE080
Moderní Keramické umyvadlo Sapho CITY KE080 v rozměrech 80×45 cm v bílé barvě, hranatý minimalistický provedení s čistými liniemi, vhodné pro montáž na stěnu či na desku.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 3 432 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 836 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CITY keramika |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x18x45 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913843211 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Ekonomická série sanitární keramiky CITY za zajímavou cenu. Svým provedením je všestrannou variantou pro různé typy koupelen. Působí stabilně a dobře se hodí k nábytku ELLA, který s ní designově dokonale ladí.
Varianty tohoto produktu


Příslušenství k produktu

Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Keramické umyvadlo 80×45 cm bílá – Sapho CITY KE080 (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Keramické umyvadlo 80×45 cm bílá – Sapho CITY KE080 (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Keramické umyvadlo 80×45 cm bílá – Sapho CITY KE080 (dxf)
- Technický list pro Keramické umyvadlo 80×45 cm bílá – Sapho CITY KE080



















































































































































































































































































