FLO bidet závěsný 37x54cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 9 290 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 7 678 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
- Včetně sady pro uchycení a zvukoizolační podložky
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | FLO keramika |
| Rozměr | 37x30x54 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 540 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 17.3300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056093911572 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Oblé tvary kombinované s ostrými hranami charakterizují sanitární keramiku série FLO. Toto spojení dává variabilitu a možnost snadné kombinace s kulatými i hranatějšími bateriemi, vanou i doplňky. Umyvadla této série lze použít jako závěsná i k postavení na desku.



































































