RETRO vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka bronz
| Cena s DPH / ks | 2 960 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 447 CZK |
- Krytka: ABS/bronz
- Sifon se hodí pouze k vaničkám RETRO
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Výška | 75 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Hmotnost / ks | 0.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056093917086 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Při instalaci vaniček je nutné nechat mezi vaničkou a obklady spáru, kterou vyplníte pružným tmelem (silikonem). Vanička nesmí být zabudována zcela napevno kvůli možným pohybům stavby. Tímto postupem předejdete jejímu možnému poškození. Podrobné instrukce viz návod.
- Ke keramické vaničce se hodí pouze sifony RETRO
- Rozměrová tolerance u sanitární keramiky je + 1%.
Příslušenství k produktu




























































