Kulaté LED zrcadlo 60 cm se dvěma dotykovými senzory – Nimco ZP 26000RVX
Koupelnové podsvícené kulaté led zrcadlo. Příkon 26 W. Možnost nastavení barevné teploty od 3000 - 6500 K. Možnost nastavení intenzity svítivosti až 1872 lumenů.
Zjistit více more
Číslo zboží: ZP 26000RVX, 8595187118669
Zrcadla: bez poličky, Osvětlení: s osvětlením
Zařazení: Zrcadla do koupelny
skladem u dodavatele (5 ks)
u vás do 8 dnů
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Parametry osvětlení
  • Ovládání: Dotykové senzory + volitelně nástěnný vypínač
  • Nastavení barvy podsvícení: Ano (3000–6500 K, teplá až studená bílá)
  • Funkce stmívání: Plynulé
  • Paměť nastavení: Ano
  • Typ LED čipů: SMD 2835
  • Hustota LED pásku: 192/m (96+96/m)
  • Životnost LED čipů: Až 50 000 hodin
  • Příkon: 26 W
  • Světelný tok: 1872 lm
Konstrukce
  • Materiál: Zrcadlové sklo a hliník
  • Tloušťka skla: 5 mm (s bezpečnostní fólií)
  • Nosná konstrukce: Hliníkový rám 32×19 mm
  • Kryt zdroje a elektroniky: Hliník
  • Stupeň ochrany: IP44 (vhodné i do vlhkého prostředí)
  • Konstrukce podsvícení: Integrované LED v akrylovém difuzoru
  • Výška: 600 mm
  • Hloubka: 35 mm
  • Průměr: 600 mm