777 746 852Linka
COLORED WC štětka závěsná, ABS, Soft Touch, bílá
Výrobce: MARPLASTBarva: bíláSérie: COLOREDŠířka: 88 mmDélka: 88 mmVýška: 465 mmHloubka: 110 mmRozměr: 8,8 x 8,8 cmHmotnost: 0.37 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
nedostupné
O produktu
Foto
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | COLORED |
| Rozměr | 88x465x110 mm |
| Šířka | 88 mm |
| Výška | 465 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090042416 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |

























































































































































































































































































