777 746 852Linka
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 1200ml, bílá
Výrobce: MARPLASTBarva: bíláŠířka: 110 mmDélka: 110 mmVýška: 320 mmHloubka: 105 mmRozměr: 11 x 11 cmHmotnost: 0.917 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (5 ks)
do týdne
| Cena s DPH / ks | 940 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 777 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 110x320x105 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 320 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 1200 ml |
| Hmotnost / ks | 0.9170 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090035593 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |































































































































































































































































































