777 746 852Linka
HOSPITAL dávkovač tekutého mýdla 1200ml, bílá
Výrobce: MARPLASTBarva: bíláŠířka: 115 mmDélka: 115 mmVýška: 305 mmHloubka: 170 mmRozměr: 11,5 x 11,5 cmHmotnost: 1.062 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-47 % 1 490 CZK
| Cena s DPH / ks | 790 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 653 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 115x305x170 mm |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 305 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 1200 ml |
| Hmotnost / ks | 1.0620 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090035678 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |































































































































































































































































































