AIDA WC štětka závěsná, mléčné sklo, chrom
| Cena s DPH / ks | 1 890 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 562 CZK |
- materiál: úchyt: mosaz, nádobka: sklo satin
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | AIDA |
| Rozměr | 103x409x144 mm |
| Šířka | 103 mm |
| Výška | 409 mm |
| Hloubka | 144 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.7740 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062097348 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 let |
Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem.
Varianty tohoto produktu






















































































































































































































































































