Nerezové umyvadlo na desku Ø 38cm, včetně výpusti – Sapho Aurum nerez mat
Aurum v provedení matného nerezu je elegantní nerezové umyvadlo na desku o průměru 38 cm a výšce 11 cm. Součástí balení je výpusť. Toto umyvadlo dodá vaší koupelně luxusní vzhled a je ideální pro stylové interiéry.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 5 754 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 4 755 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AURUM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x11 cm |
| Průměr | 380 mm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 5.9000 kg |
| EAN | 8590913919589 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 6 let |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Nerezové umyvadlo na desku Ø 38cm, včetně výpusti – Sapho Aurum nerez mat (DWG)
- Dokumenty - 3D modely pro Nerezové umyvadlo na desku Ø 38cm, včetně výpusti – Sapho Aurum nerez mat (DXF)
- Dokumenty - Údržba pro Nerezové umyvadlo na desku Ø 38cm, včetně výpusti – Sapho Aurum nerez mat (pdf)
- Technický list pro Nerezové umyvadlo na desku Ø 38cm, včetně výpusti – Sapho Aurum nerez mat























































































































































































































































































