777 746 852Linka
Dávkovač mýdla 600ml, nerez mat
Výrobce: NOFERŠířka: 98 mmDélka: 98 mmVýška: 150 mmHloubka: 101 mmRozměr: 9,8 x 9,8 cmHmotnost: 0.4 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-16 % 990 CZK
| Cena s DPH / ks | 832 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 688 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 98x150x101 mm |
| Šířka | 98 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 101 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 600 ml |
| Hmotnost / ks | 0.4000 kg |
| EAN | 8590913950391 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
























































































































































































































































































