777 746 852Linka
Zápustné umyvadlo nerezové, průměr 305mm
Výrobce: NOFERŠířka: 305 mmDélka: 300 mmVýška: 110 mmHloubka: 305 mmRozměr: 30,5 x 30 cmHmotnost: 0.8 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: kruh Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-16 % 1 990 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 672 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 382 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 30,5x11 cm |
| Průměr | 305 mm |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 305 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 0.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435368808951 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |



























































































































































































































































































