777 746 852Linka
Zápustné umyvadlo nerezové, průměr 355mm
Výrobce: NOFERŠířka: 355 mmDélka: 350 mmVýška: 133 mmHloubka: 355 mmRozměr: 35,5 x 35 cmHmotnost: 0.9 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: kruh Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (5 ks)
do týdne
-16 % 2 590 CZK
| Cena s DPH / ks | 2 176 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 799 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 35,5x13 cm |
| Průměr | 355 mm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 133 mm |
| Hloubka | 355 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 0.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435368809033 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |




























































































































































































































































































